Pottyondy Edina: „A kiskorú gyerekem került a propaganda célkeresztjébe”
NLC
2026-06-19 10:06
Pottyondy Edina az elmúlt hat évben aktívan dolgozott a Fidesz ellen: minden lehetőséget megragadott, amikor az igazságot napvilágra hozhatta. Ezért viszont célkeresztbe került: mint írta, róla lepattantak ezek az állítások, de amikor a kiskorú gyermekét támadták, már ő sem hallgathatott tovább – perre ment, most pedig beszámolt a fejleményekről.
Az elmúlt hat évben a propaganda nemtelen hazugságok sokaságával próbált a földbe tiporni. Voltam minden a rossz anyától a nem magyarig. A rágalmak miatt soha nem fordultam a rendőrséghez, mert értelmetlennek és lehetetlennek tűnt egy olyan gépezettel szemben harcolni, amely végtelen erőforrással rendelkezik, és a törvények felett áll
– kezdte a bejegyzését az aktivista-író, majd így folytatta:
(Forrás: Vörös Szilárd)
„Egyetlen alkalommal tettem kivételt, amikor a kiskorú gyerekem került a propaganda célkeresztjébe. Úgy éreztem, hogy nincs jogom az ő nevében is tűrni, nincs jogom beletörődni abba, hogy a rendszer pribékjei az ő legalapvetőbb jogait megtapossák. Ezért idén februárban ismeretlen tettes ellen feljelentést tettem. Sajtóhírek szerint az ügy jelenleg úgy áll, hogy házkutatást tartottak, és elektronikai eszközöket foglaltak le a Vadhajtások prófétájánál, Orbán Viktor első számú igeforrásának főpapjánál.”
Remélem, a nyomozás eredményes és minden tekintetben jogszerű lesz. Remélem, hogy nem maradhat következmények nélkül a kiskorú gyermek sérelmére elkövetett jogtiprás. Még akkor sem, ha az eljárásból médiacirkuszt és áldozati pózt akarnak gyártani a bukott propagandisták. A sors fintora, hogy Igeforrás uraságot pont Gaudi-Nagy Tamás, Kónya Endre egykori ügyvédje képviseli. Milyen kicsi a világ
– zárta posztját Pottyondy Edina.The post Pottyondy Edina: „A kiskorú gyerekem került a propaganda célkeresztjébe” first appeared on nlc.