← Vissza

news.bsdnet.hu

Magyarok ölhettek meg egy Sajószentpéterről származó férfit Torontóban

HVG 2026-06-19 11:10
Kővel ütötték le hátulról, majd kétszer is áthajtottak egy háromgyerekes magyar férfin a kanadai Torontóban vasárnap – számolt be az RTL Híradó . A Sajószenpéterről származó férfira egyik rokona szerint heten – öt magyar nő és két magyar férfi – támadtak rá a nyílt utcán, miután az áldozat reggel 6 órakor csendre intette a lakása előtt zajongó társaságot. A férfi segítségére a testvére sietett, de már nem tudta megmenteni az életét, a társaság menekülő tagjai őt is elsodorták az autójukkal. A helyi rendőrség parancsnoka szerint a városrészben még nem volt példa ilyen kegyetlen támadásra. A két férfi azóta feladta magát a rendőrségen, egyikük 18, a másik 23 éves. A többieket még keresik.
Eredeti cikk megtekintése →