← Vissza

news.bsdnet.hu

Ember az ilyen?! Évek óta szeretettel nevelték, valaki gátlástalanul ellopta Debrecenben − videóval!

Hajdú-Bihar (HAON) 2026-06-19 10:48
Döbbenetes videót rögzített egy garázs kamerája kedd este Debrecenben , a Vadliba utcában: egy biciklis ellopott több tő levendulát isegy ház udvaráról. A lopásról készült felvételeket csütörtökön osztották meg az egyik Debrecenben Hallottam -csoportban. - olvasható a bejegyzésben. A videót itt tudjátok megnézni: A kommentek között többen arról számoltak be, hogy nem ez volt az első ilyen alkalom, amikor virágot lopott valaki kerékpárral. − írta egy hozzászóló. Egy másik kommentelő is azt írta, hogy elkapta már a kamera a tolvajt. − tette hozzá. Ez is érdekelhet:
Eredeti cikk megtekintése →