Ember az ilyen?! Évek óta szeretettel nevelték, valaki gátlástalanul ellopta Debrecenben − videóval!
Hajdú-Bihar (HAON)
2026-06-19 10:48
Döbbenetes videót rögzített egy garázs kamerája kedd este Debrecenben , a Vadliba utcában: egy biciklis ellopott több tő levendulát isegy ház udvaráról. A lopásról készült felvételeket csütörtökön osztották meg az egyik Debrecenben Hallottam -csoportban.
- olvasható a bejegyzésben.
A videót itt tudjátok megnézni:
A kommentek között többen arról számoltak be, hogy nem ez volt az első ilyen alkalom, amikor virágot lopott valaki kerékpárral.
− írta egy hozzászóló. Egy másik kommentelő is azt írta, hogy elkapta már a kamera a tolvajt.
− tette hozzá.
Ez is érdekelhet: