Aurelio megrázó vallomása az ágya mellett őrzött hamvakról: „Nem tudtam elengedni”
Blikk
2026-06-19 11:27
Aurelio, a Való Világ egykori sztárja megrázó őszinteséggel beszélt édesapjához fűződő kapcsolatáról, amely egyszerre volt mélyen szeretetteljes és ellentmondásos. Édesapja, akit 2015. november 24-én veszített el szívinfarktus következtében, hatalmas űrt hagyott maga után. A tragédia feldolgozása rendkívül nehéz volt számára, olyannyira, hogy csaknem hat éven át képtelen volt elengedni az édesapja földi maradványait.
Ferencz Evelin
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
Arelio őszinte vallomást tett arról , hogy az édesapja hamvait egészen 2021 októberéig az ágya mellett tartotta, és csak ekkor tudta végleg elbúcsúztatni őt.
„Nem tudtam elengedni, nagyon nehéz volt, az én apám meghalt 2015. november 24-én és 2021 októberében szórtam el a hamvait, addig az ágyam mellett volt, és nem tudtam elengedni” – ismerte be Aurelio, aki a külvilág számára mindig magabiztos és harsány személyiségként mutatkozott be, miközben belül egy gyászoló fiúként küzdött a veszteséggel.
Aurelio édesapját szigorú, de szeretetteljes emberként írta le , aki intellektuális és szarkasztikus humorával nevelte őt. Bár sokan bántónak találták, hogy „kis debilemnek” hívta a fiát, Aurelio számára ez a szeretet egyedi kifejezésmódja volt. A Lukács Mikinek adott interjú során azonban nemcsak a szeretetteljes emlékek kerültek elő, hanem egy eddig titokban tartott családi történet is napvilágra került. Kiderült, hogy édesapja egykor illegális szerencsejáték miatt került börtönbe Németországban:
A Való Világ 6 egykori győztese, Aurelio Caversaccio az elmúlt években óriási változásokon ment keresztül. A büszke apuka a börtön után teljesen új alapokra helyezte az életét, és a múltbéli vad éjszakák, valamint a játékgépek kora után igyekszik sokkal tudatosabban élni a mindennapjait. Az adrenalinfüggőségét azonban nem tudja és nem is akarja teljesen elfojtani.
„...azt tudni kell, hogy apám is volt két évet börtönben. Igen, tehát ő Baden-Badenban, a rendőrség mellett egy számítástechnikai üzletnek álcázott kaszinót üzemeltetett és akkor még illegális volt ez” – árulta el a TV2 sztárja, aki szerint édesapja esete egy nagystílű, dörzsölt húzás következménye volt, míg az ő börtönbüntetése egy "sz*ros 180 ezer forint" és a maffiakomplexusai miatt történt.
A beszélgetés során Aurelio a múltbéli drogproblémáiról is mesélt. Elmondta, hogy a szeretetéhség és a belső feszültségek elől menekülve nyúlt tudatmódosító szerekhez. Kezdetben csak füvet fogyasztott, de később a kokain is megjelent az életében, amely teljesen megváltoztatta a gondolkodását.
„...amikor ez először megtörtént, akkor inkább füvet fogyasztottam, és a kokó volt az a dolog, amitől úgy kicsit megnyílt az a junky fejem, tudod...” – jegyezte meg a szerhasználatról, amit a Bors szemlézett.
Ma már tiszta fejjel próbálja építeni a jövőjét, és édesapja emléke előtt tisztelegve igyekszik helyrehozni az életét. Bízik benne, hogy édesapja odafentről figyeli, és a hibái ellenére is büszke rá.
A ValóVilág 6 győztese a jogerősen kiszabott 3 év 5 hónapos szabadságvesztéséből a jó magaviselete miatt hozott bírói döntés értelmében 24 hónap után szabadulhatott. 2022. február 17-én vonult be a Kozma utcai büntetés-végrehajtási intézetbe, 2024. február 17-ig volt bent, amikor reintegrációs őrizetbe került.
Aurelio