← Vissza

news.bsdnet.hu

Csuti és Kulcsár Edina újra együtt: így ballagott el a kislányuk az oviból – fotók

Blikk 2026-06-19 11:45
Kulcsár Edina és Csuti 2022 januárjában jelentették be hivatalosan, hogy a házasságuk zátonyra futott, és különválnak. A párosnak két közös gyermeke született, Medox és Nina. A szülők a válás után is igyekeznek kulturált viszonyt fenntartani a gyerekek nevelése érdekében. Ezúttal ismét közösen vettek részt egy eseményen, ugyanis a kislányuk elballagott az oviból. Ferencz Evelin Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? Kulcsár Edinának és volt férjének, Szabó András Csutinak két közös gyermeke született: egy kisfiú és egy kislány. Medox 2018-ban, míg Nina 2020-ban jött a világra, a szülők pedig 2022 januárjában jelentették be a válásukat . Azóta mindketten új mozaikcsaládban élnek, de a gyermekeket továbbra is a legnagyobb egyetértésben nevelik. Az egykoriszépségkirálynő korábbi nyilatkozata alapján Medox és Nina 5 napot töltenek az édesanyjuknál, és 2 napot az édesapjuknál, ami változóan hétköznapra vagy hétvégére esik. Kulcsár Edina, az egykori szépségkirálynő, hat gyermek édesanyjaként és egyedüli háztartásvezetőként igazi példaképpé vált a követői számára. A közösségi oldalain rendszeresen megosztott őszinte beszámolói révén bepillantást enged a mindennapjaiba, amelyek a folyamatos logisztikáról, a rend fenntartásáról és a gyerekekkel való törődésről szólnak. A feladatok mennyisége szinte emberfelettinek tűnik, Edina kialakított egy olyan rendszert, amely lehetővé teszi számára, hogy minden téren helytálljon. A kezdeti nehézségek és a viharos válás után az üzletember és az influenszer szülőként újra megtalálták a közös hangot, intelligensen, a gyerekek érdekeit szem előtt tartva működnek együtt. Bár közös programokról nem szoktak tartalmat megosztani a közösségi felületeiken, a mai nap mindkettőjük számára fontos volt, így újra együtt jelentek meg egy eseményen. A hatéves kislányuk elballagott az óvodából. Nina kontyban és egy lila ruhában ment az ovis ballagásra, melyről Edina fotót is mutatott. "Elballagott az én gyönyörű hercegnőm! Nina" - írta az Instagram-bejegyzéséhez a büszke anyuka. Csuti pedig a 24 óráig elérhető Instagram-történetében a fiával, Medoxszal kézen fogva érkezett a különleges napra. Mindketten elegáns öltözékben jelentek meg Nina ballagásán. Kulcsár Edina korábban egy érzelmes bejegyzést osztott meg a közösségi oldalán. Hosszas szövegben fogalmazta meg, mit jelent számára egy mozaikcsaládban élni . Elmondása szerint ugyanis ez rengeteg kihívással jár, de szerencsére ő és a férje, G.w.M is jól kezelik az ezzel járó nehézségeket. "Rengeteg lemondással, odafigyeléssel, megértéssel és logisztikával járó feladat. Számos befolyásoló tényező van benne, főleg nálunk, hiszen az előző kapcsolatokból született gyerekek jönnek-mennek és sokszor a másik családban tapasztalt vagy átélt dolgok, legyen az jó vagy éppen rossz, kihatással vannak a kis életükre, amit értelemszerűen haza is hoznak. Így már nem csak rájuk lesz kihatással, hanem az egész családunkra is. Például számomra ezt sok idő volt feldolgozni, olyan szinten, hogy ha valami jó dologban volt részük, akkor én annak nem lehettem a részese, de természetesen örültem az élményeiknek. Illetve ha valamit negatívabban éltek meg, akkor nem lehettem ott, hogy az anyai meglátásaimmal, vagy az ölelésemmel segítsem őket érzelmileg. De ezekre már próbálok úgy tekinteni, hogy nekik ezeket egyedül kell megélniük, hiszen az oviban sem tudok mellettük lenni" - fogalmazott tavaly tavasszal. Kulcsár Edina
Eredeti cikk megtekintése →