← Vissza

news.bsdnet.hu

A vezető részvények vegyesen teljesítenek a tőzsdén

Privátbankár 2026-06-19 11:53
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 4,73 pontos nyitás után csökkent pénteken délelőtt. A BUX 11.30 órakor 138 215,76 ponton állt, ami az előző, csütörtöki záróértékéhez képest 190,11 pontos, 0,14 százalékos csökkenés, a pénteki nyitásnál 194,84 ponttal alacsonyabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 3,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest. A Mol 74 forinttal, 1,98 százalékkal 3820 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 670 forinttal, 1,49 százalékkal 44 180 forintra csökkent. A Magyar Telekom árfolyama 10 forinttal, 0,36 százalékkal 2730 forintra esett. A Richter-papírok árfolyama 160 forinttal, 1,37 százalékkal 11 840 forintra nőtt. (MTI)
Eredeti cikk megtekintése →