← Vissza

news.bsdnet.hu

Monique Covet elárulta, miért nem akart gyereket

Index 2026-06-19 14:03
Azt mondja, az egész élete ráment arra, hogy hamis szeretetet keresett. Nem volt ellenére, hogy az RTL+ Premiumon futó  Birodalom című fikciós sorozatban a az ő történetét is bemutassák, de kért egy módosítást a forgatókönyvben Monique Covet, aki mostanra úgy látja, hogy sikerült kijönnie a poklából. Az egykori felnőttfilmes jelenleg boldog menyasszony, ám az rtl.hu-nak adott interjújában elmondta: rengeteg ideje ráment arra, hogy megtalálja az igaz szeretetet, amit sem otthon, sem később a párkapcsolataiban nem kapott meg. Úgy véli, rossz párkapcsolati minták ismétlődtek nála. Emiatt is történt, hogy   bizonyos dolgok kimaradtak az életéből, például a családalapítás. Nem akartam férjhez menni és nem akartam gyereket, mert azt hittem, hogy ez egy kötelező rossz. Engem úgy neveltek, hogy azért kell gyerek, hogy idősen legyen, aki ápol téged, meg mert ez az élet rendje, ezt kell csinálni. Amikor meghallottam, hogy ezért kell, meg muszáj, nagyon erősen tiltakoztam ellene. Valahol mindig abban hittem, gyereket csak akkor lehet vállalni, amikor az tényleg a szerelem gyümölcse, és fel tudjuk nevelni. Mert egy gyereknek tényleg szüksége van egy apára, egy anyára és egy otthonra, ami háttért tud neki biztosítani ahhoz, hogy az élete jó irányba menjen. Én nem okolom a szüleimet, hogy ez történt, de nekem soha nem volt hátterem. Mindig csakis én voltam felelős a saját életemért, akkor is, ha volt egy-két jó vagy éppen egy-két rossz döntésem” – magyarázta Covet, aki jelenleg boldog párkapcsolatban él. „Van most egy kapcsolatom, ami teljes mértékben más, mint az eddigiek. A jelenlegi partneremmel pont szilveszterkor találkoztam, és vele minden más.”
Eredeti cikk megtekintése →