← Vissza

news.bsdnet.hu

Apró kutyust mentettek ki egy kútból a tűzoltók Petőfiszálláson – videón a mentés

Blikk 2026-06-19 14:14
Szívmelengető mentésről számolt be közösségi oldalán a katasztrófavédelem. Egy apró, fehér kutyus esett bele egy kútba a Bács-Kiskun vármegyei Petőfiszálláson, ahonnan önerőből már nem tudott kijutni. A helyi tűzoltók azonban a segítségére siettek. Csorba Anita Newsroom újságíró Ezeket látta már? A bajba jutott négylábúhoz riasztották a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltókat csütörtök délután. Szerencsére a kútban nem volt víz , és az állatnak nem esett nagyobb baja, de a meredek falak miatt esélye sem volt kimászni. A tűzoltók felvették a kapcsolatot a gazdával , majd létra segítségével lejutottak a mélybe, és biztonságban felszínre hozták a megszeppent apróságot. A mentésről videó is készült, amelyen jól látszik, mennyire megérintette a beavatkozókat a kutyus sorsa. A katasztrófavédelem humorosan azt írta, hogy a tűzoltók szinte versengtek azért, ki menthesse ki a pórul járt ebet . A kaland végül szerencsésen zárult: a kutyus sértetlenül került vissza gazdájához. kutya
Eredeti cikk megtekintése →