Rengeteg fotón a Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar diplomaosztója
Hajdú-Bihar (HAON)
2026-06-19 14:29
Diplomaosztó ünnepséget tartottak juniús 19-én, pénteken a Debreceni Egyetem főépületének díszudvarán. Az Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar 2025-26-os nyári félévében végzett hallgatók vehették át diplomájukat.
Az ünnepségen készült fotókat itt találod:
Ajánljuk még: