Aki jót akar magának, el ne induljon a Balatonra – Áll az M7-es és az M1-es is
Blikk
2026-06-19 15:45
Nagy meglepetést nem okozott, hogy péntek délután máris áll az M7-es autópálya a Balaton felé. Alig érnek el az autósok a 25-ös kilométerkőhöz, már le is állíthatják a motort, mert se előre, se hátra meg sem lehet moccanni.
Csontos Róbert
Főszerkesztő-helyettes
Ezeket látta már?
Kollégánk adott helyzetjelentést az autójában vesztegelve - és szentségelve. Elmondta, hogy a Balaton felé tartva már már a 25-ös szelvénynél megállni kényszerül a sor, és hosszú percekig meg sem moccan. Ha aztán el is indul, alig néhány méter gurulás után újra meg kell állniuk. A műholdas navigációk mind azt jelzik, hogy jobban járnak, akik elfordulnak az M1-es irányába, és jókora kerülővel próbálnak eljutni a Balatonra. El lehet képzelni, mekkora lehet a baj az M7-esen, ha már a felújítás miatt normális körülmények között is alig járható M1-est ajánlja inkább a GPS...