"Elválaszthatatlanok voltak" - Szörnyű balesetben vesztette életét a bájos ikerpár
Bors Online
2026-06-19 16:00
Borzalmas tragédia történt egy floridai nyaralónál, miután egy alig ötéves testvérpár vesztette életét . A Georgiából származó ikreket , Parker Sandidge-et és Paisley Sandidge-et egy medencében találták meg eszméletlenül a múlt hét folyamán, a floridai Kissimmee-ben : a gyermekeket ezt követően mentőhelikopterrel szállították az Arnold Palmer Gyermekkórházba, ahol pár órával később halottnak nyilvánították őket.
Az Osceola Megyei Seriffhivatal közlése szerint a két kislány Georgiából látogatott el a környékre a családjával. A tragédia idején a nyaralóban megszálló négy felnőtt éppen bevásárolt, az ikerpárt pedig egy 15 éves kamaszra bízták, aki azonban elaludt: mire felébredt, a gyermekeknek már nyoma veszett. Ezt követően került sor a szörnyű felfedezésre.
5-Year-Old Twin Sisters Who Drowned in Rental Home Pool Were 'Inseparable,' Family Friend Says https://t.co/NRJdEh4CHW
Az orvosszakértői hivatal később úgy nyilatkozott, az ikrek halálát fulladás okozta, a tragédiát pedig balesetnek minősítették. Ennek ellenére a a gyilkossági nyomozók jelenleg még vizsgálják az esetet, ez azonban a gyermekhaláloknál a szokásos eljárás részét képezi.
- írta az általa indított GoFundeMe-oldalon az ikrek édesanyjának egy jó barátja, Britney Mitchell, aki az adománygyűjtő oldal segítségével igyekszik támogatást szerezni a családnak ebben a mostani nehéz helyzetben, valamint a gyermekek temetésének költségeire - írja a People.