Angelina Jolie bekeményített: durván beszólt Brad Pitt-nek
Bors Online
2026-06-19 18:30
Angelina Jolie -nál betelt a pohár: legutóbbi interjújában csúnyán odaszúrt volt férjének, Brad Pitt -nek, akivel 2016 óta folyamatosan pereskedik. Az Oscar-díjas színésznő állítása szerint hosszú évek után végre visszatalált ahhoz az elszántsághoz és életerőhöz, amely korábban jellemezte őt még a válása előtt.
Az Oscar-díjas színésznő ritkán beszél a magánéletéről, most azonban kivételt tett. Angelina Jolie új filmje, a Couture népszerűsítése közben a Variety magazinnak őszintén megnyílt arról, hogy az elmúlt évek milyen komoly érzelmi terhet jelentettek számára. Úgy fogalmazott, egy időre elveszítette azt a ' harci szellemet' , amely korábban mindig segítette a nehéz helyzetekben. Bevallása szerint volt időszak, amikor úgy érezte, megtörték, és nehezen találta a helyét az életben. De állítása szerint ma már képes más szemmel tekinteni az elmúlt évekre. És bár a fájdalmas emlékek nem tűntek el, úgy érzi, sikerült újra megtalálnia önmagát, és visszanyernie azt a belső erőt, amely hosszú időn át hiányzott az életéből.
Angelina Jolie szerint a gyógyulási folyamatban a gyerekei játszották a legfontosabb szerepet. Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox és Vivienne az elmúlt évek során végig mellette álltak, és folyamatosan arra ösztönözték, hogy ne adja fel önmagát. A színésznő megható szavakkal beszélt róluk, és hangsúlyozta, hogy ők ismerik őt a legjobban. Elmondása szerint gyermekei bátorították arra, hogy ismét nyisson a világ felé, utazzon, vállaljon új projekteket, és fedezze fel újra saját érdeklődési körét. Úgy érzi, nélkülük sokkal nehezebb lett volna feldolgozni a válás és az azt követő jogi csatározások okozta érzelmi megterhelést:
És amíg anyjukat végig támogatták , Angelina Jolie és Brad Pitt gyerekei közben szinte teljesen eltávolodtak az apjuktól. Shiloh korábban hivatalosan is elhagyta vezetéknevéből a ' Pitt ' nevet, a közelmúltban pedig Maddox és Zahara neve is a hírekbe került hasonló döntések miatt.