← Vissza

news.bsdnet.hu

Döntetlennel kezdte a felkészülést az ETO

NB1.hu 2026-06-19 18:21
Efraín Juárez együttese 2-2-es döntetlent játszott az osztrák Bundesligában szereplő Grazer AK ellen. Az osztrák Grazer AK elleni felkészülési mérkőzéssel megkezdődött a bajnoki címvédő ETO FC Győr nyári alapozása. A győri együttes a hivatalos honlap közlése szerint az alábbi összeállításban kezdte a találkozót: Petrás – Vladoiu, Umathum, Urblík N., Stefulj  – Décsy, Bánáti, Gavric, Bumba – Garamszegi, Huszár A mérkőzés elején megszerezte a vezetést a Grazer a stájerországi Bad Radkersburgban, amire az első játékrész végén Umathum Ádám közelről bepofozott góljával válaszolt az ETO. A jól megérdemelt szünetre így 1-1-es állással mehettek a felek. A második játékrészre sort cserélt Efraín Juárez. Ezzel a tizeneggyel futott ki a pályára a győri együttes a fordulást követően: Megyeri – Bíró, Szarka, Krpic, Csorba – Mass, Szép, Tollár, Zivkovic, Schön A 66. minutumban a magyar bajnok Cyril Mass révén megszerezte a vezetést, ám sokáig nem örülhetett, hiszen öt perccel később egy öngóllal egalizált az AK. Újabb találat nem született az összecsapáson, így 2-2-es döntetlennel kezdte az ausztriai edzőtábort az ETO. Efraín Juárez első győzelme tehát még várat magára a zöld-fehéreknél.
Eredeti cikk megtekintése →