Gyász: Elhunyt a magyar foci egyik meghatározó alakja
Csak Foci
2026-06-19 19:35
A Budaörsi Sport Club Labdarúgó szakosztályának tájékoztatása szerint a budaörsi futballklub egyik meghatározó alakja váratlanul, gyors lefolyású betegség után hunyt el. Árgyelán Gábor, a BSC 1924 vezetőségi tagja, korábbi klubigazgatója nemcsak a háttérben irányította a klub életét, hanem szívvel-lélekkel dolgozott a közösségért.
Példamutató elhivatottsággal, szeretettel és fegyelemmel végezte a munkáját, irányt mutatva ezzel az egész klub számára, halála pótolhatatlan veszteség az egyesület számára.
Nyugodjék békében!