← Vissza

news.bsdnet.hu

„A bizalom újraépíthető?” – nemrég vesztette el lányát, ennek ellenére is folyamatosan megcsalja őt a hűtlen férj

Bors Online 2026-06-19 20:30
„Éppen a lányomat gyászolom, de a férjem folyamatosan megcsal, és nem tudom, hányszor tudok még megbocsátani neki” - mondta egy nő a The Sun tanácsadójának. A 48 éves nő és 50 éves férje 14 éve házasok, és sokáig úgy hitte, kapcsolatuk erős. Mindez azonban 18 hónappal ezelőtt megváltozott. A nő lánya - aki előző kapcsolatából született - rákdiagnózist kapott , és a betegség szinte a semmiből érkezve néhány hónap alatt elvette az életét. Az anyuka ekkor kórházi látogatások és székeken töltött éjszakák között élt; amikor lánya hospice-ba került, minden idejét mellette töltötte. A lány mindössze 17 éves volt , és az anya szerint elvesztése élete legfájdalmasabb időszaka volt. Nem sokkal a diagnózis után derült ki számára, hogy férje viszonyt folytat egy másik nővel : flörtölő üzeneteket talált a telefonján. A férj akkor megesküdött, hogy csak egy buta hiba volt , amit azért követett el, mert magányosnak érezte magát, miközben a nő a lányával töltötte az idejét. Bár a megcsalás teljesen összetörte, a helyzet súlyossága miatt akkor még megbocsátott neki. Nemrég már ötödször kapta rajta a férjét , de a reakció mindig ugyanaz: a férfi sír, könyörög, azt mondja, szereti őt, és nem akarja elveszíteni. A nő szerint ilyenkor néhány hétig ismét tökéletes férjként viselkedik, majd minden visszatér a régi kerékvágásba. A nő már azt sem érti, miért teszi ezt újra és újra a férje. A tanácsadó szerint bár a gyász valóban megváltoztathatja egy kapcsolat dinamikáját, ez semmilyen körülmények között sem mentség a hűtlenségre . - mondta, hozzátéve, hogy szakemberrel folytatott beszélgetések talán segíthetnek a kapcsolat megmentésében.
Eredeti cikk megtekintése →