← Vissza

news.bsdnet.hu

„Szomorúnak tűnik, de nem az” – Furcsa nyaralásáról vallott Csonka András

Blikk 2026-06-19 20:52
Egyedül megy vakációzni Csonka András. A színész nagyon szeretett volna idén nyáron is kiszakadni a hétköznapokból, hogy a tenger közelében pihenjen. Ám akadt egy kis nehézség a nyaralás szervezése során: kiderült, hogy egyetlen barátja sem ér rá abban az időpontban, amikor ő szabadságon lesz és utazni szeretne. Csatári Henriett Főmunkatárs Ezeket látta már? – Most úgy alakult, hogy hajózni megyek, de életemben először – és ez most szomorúnak tűnik, de nem a – egyedül fogok elmenni . Már voltam így egyedül, de az nem nyáron, a főszezonban volt, hanem év közben. Most így alakult, hogy a baráti körömből senki sem tudott jönni. Elmegyek egyedül, de ez sem annyira szomorú – mesélte az RTL Reggeli című műsorában a színész, akire ráfér a pihenés, hiszen szinte megállás nélkül dolgozik. Bár Csonka jobban örülne, ha valamelyik barátja vele tartana az utazás során, mégsem szomorú, hiszen így nem kell senkihez alkalmazkodnia, s a saját tempójában fedezheti fel a helyi nevezetességeket. Közben azért nem szakad el teljesen az itthoni hétköznapoktól, ugyanis az interneten folyamatosan tartja a kapcsolatot a szeretteivel, valamint rendszeresen beszámol nekik arról, éppen merre jár. Csonka András
Eredeti cikk megtekintése →