Régi arcok is visszatérhetnek a megújuló TV2-es hírműsorba
NLC
2026-06-20 08:33
A választások után néhány nappal lekerült a képernyőről a Tényék két arca: Gönczi Gábor és Marsi Anikó. Majd később az is kiderült, hogy a csatorna az egész „Tények” brandet kukázza, helyette új hírműsorral jelentkeznének. A megújuláshoz új képernyősökre van szükség, akiket folyamatosan castingolnak a TV2-ben. A Media1 információi szerint az egyikük Pachmann Péter.
„Sorra keresik fel a régi híradós, TV2-s arcokat, vagy olyanokat, akik esetleg más csatornánál dolgoztak hírműsorokban, de egy ideje már nincsenek képernyőn. Így jött szóba Pachmann Péter neve is, aki tavaly ment el a csatornától” – árulta el egy névtelen forrás a Blikknek. „Bement castingra, de még bőven tárgyalási szakaszban van a dolog. A csatornánál egyébként örülnének neki, Pachmann Péter ugyanis mindig is kedvelt kolléga volt.”
Az 55 éves Pachmann Péter mielőtt 1997-ben a TV2-höz került volna, 1992–től a Magyar Televízió Híradójában dolgozott, az utolsó két évében külpolitikai tudósítóként. A TV2-ben a Tények, majd közben a Mokka műsorvezetője volt, végül a 2025-ben újraindított Napló arca lett, de néhány hónappal később – 28 év után – váratlanul távozott a csatornától, a hivatalos indoklás szerint a saját döntése nyomán, családi okok miatt.
Így él Marsi Anikó mióta távozott a TényekbőlThe post Régi arcok is visszatérhetnek a megújuló TV2-es hírműsorba first appeared on nlc.