Hiába hátráltatta sérülés, hosszabbított magyar játékosával a Szpari
NB1.hu
2026-06-20 09:33
Jól érzi magát a klubnál, és egész idényre vinné át korábbi őszi formáját újra.
Az NB I-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus bejelentette, hogy élt opciós jogával, így szerződést hosszabbított Májer Milánnal.
A 25 éves játékos egy évvel ezelőtt érkezett a Szparihoz a Kecskeméttől, és bár az előző idényben sérülés is hátráltatta, így mindössze 11 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, a klub továbbra is számít rá a jövőben. A jobb oldalon védőként és középpályásként egyaránt bevethető futballista az őszi időszakban hasznos teljesítményt nyújtott, gólt szerzett és gólpasszt is adott.
„Örülök, hogy a Szpari játékosa maradhatok. A tavasz nagyon jól sikerült a csapat számára, és ha szerződést szeretne hosszabbítani egy klub a játékossal, azt mindig örömmel kell fogadni.”
Májer arról is beszélt a klubhonlapnak , hogy szeretné a korábbi jó teljesítményét egy teljes idényen keresztül megismételni, emellett kiemelte, hogy jól érzi magát Nyíregyházán, ahol a csapattársakkal is kiváló a kapcsolata, és a szurkolók támogatását is nagyra értékeli.
Nagyon jól érzem magam a klubnál, a társakkal nagyon jó a viszonyom, a szurkolók pedig nagyon elszántan támogatják a csapatot.”
Májer Milán pályafutása során a Honvéd, a Gyirmót FC Győr, az ETO FC Győr és a Zalaegerszegi TE színeiben is szerepelt. Az élvonalban eddig 107 mérkőzésen lépett pályára, ezeken három gólt szerzett.
A Nyíregyháza pénteken az Újpestttől kapott kölcsön játékost.
Kölcsönben érkezik a Nyíregyháza következő szerzeménye