← Vissza

news.bsdnet.hu

Hiába hátráltatta sérülés, hosszabbított magyar játékosával a Szpari

NB1.hu 2026-06-20 09:33
Jól érzi magát a klubnál, és egész idényre vinné át korábbi őszi formáját újra. Az NB I-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus bejelentette, hogy élt opciós jogával, így szerződést hosszabbított Májer Milánnal. A 25 éves játékos egy évvel ezelőtt érkezett a Szparihoz a Kecskeméttől, és bár az előző idényben sérülés is hátráltatta, így mindössze 11 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, a klub továbbra is számít rá a jövőben. A jobb oldalon védőként és középpályásként egyaránt bevethető futballista az őszi időszakban hasznos teljesítményt nyújtott, gólt szerzett és gólpasszt is adott. „Örülök, hogy a Szpari játékosa maradhatok. A tavasz nagyon jól sikerült a csapat számára, és ha szerződést szeretne hosszabbítani egy klub a játékossal, azt mindig örömmel kell fogadni.” Májer arról is beszélt a klubhonlapnak , hogy szeretné a korábbi jó teljesítményét egy teljes idényen keresztül megismételni, emellett kiemelte, hogy jól érzi magát Nyíregyházán, ahol a csapattársakkal is kiváló a kapcsolata, és a szurkolók támogatását is nagyra értékeli. Nagyon jól érzem magam a klubnál, a társakkal nagyon jó a viszonyom, a szurkolók pedig nagyon elszántan támogatják a csapatot.” Májer Milán pályafutása során a Honvéd, a Gyirmót FC Győr, az ETO FC Győr és a Zalaegerszegi TE színeiben is szerepelt. Az élvonalban eddig 107 mérkőzésen lépett pályára, ezeken három gólt szerzett. A Nyíregyháza pénteken az Újpestttől kapott kölcsön játékost. Kölcsönben érkezik a Nyíregyháza következő szerzeménye
Eredeti cikk megtekintése →