← Vissza

news.bsdnet.hu

NB II: Ismét a KTE-ből igazoltak Szabó Istvánék - hivatalos

Csak Foci 2026-06-20 12:07
A román első osztályban szereplő FK Csíkszereda bejelentette Czékus Ádám szerződtetését. A 23 éves támadó játékjogát az NB II-ben szereplő Kecskemét együttesétől vásárolta meg a klub. Czékus korábban a Békéscsaba, a Tiszakécske és a Kisvárda együtteseiben futballozott, utóbbinál pedig már élvonalbeli tapasztalatot is szerzett. Az elmúlt idényben a Kecskemét legtöbb mérkőzésén pályára lépett, több mint 1100 játékpercet gyűjtött, ezalatt két gólt szerzett és egy gólpasszt adott. A csíkszeredai vezetőedző, Szabó István korábban már egy ex-kecskeméti játékosát elvitte Csíkszeredára: néhány napja Szabó Alex írt alá a csíki klubnál. Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS! https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/megvan-az-egyezseg-felmillio-euros-fizetesert-valt-klubot-a-magyar-valogatott-vedo-sajtohir
Eredeti cikk megtekintése →