← Vissza

news.bsdnet.hu

Isten áldja Bindzsisztánt, avagy ezt üzente Majka a kirúgott újságíróknak:„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok!”

Blikk 2026-06-20 12:07
Majka kemény üzenetet fogalmazott meg azoknak a napilapoknak, amelyeknél a héten leépítések történtek. A rapper a megfogalmazásában általánosít, szerinte nem feltétlenül kell sajnálkozni az elbocsátások miatt. A legutóbbi koncertjén ugyan három konkrét médiumnak üzent, de az elmúlt napokban számos napilapnál is szüntek meg állások, nem is kevés, a Mediaworks-leépítések kapcsán. Blikk-információ Ezeket látta már? Koncertje közben elmondott beszédében emellett köszönetet mondott azoknak a választóknak , akik április 12-én elmentek szavazni, és hozzájárultak a kormányváltáshoz. „Ott rohadjatok meg, ahol vagytok!” – kiabálta a mikrofonba a rapper, hozzátéve, hogy „sajnálhatnánk is titeket ugyan, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le”. "Viszlát, Mandiner, viszlát, Pesti Srácok, viszlát, Megafon!" - kiabálta Majka, konkrétan is megadva az üzenete címzettjeit. Az énekes azt is elmondta , hogy április 12-én megmutatták az emberek, hogy nem engednek az elnyomó rezsimnek, akárcsak 1956-ban tették - írja az Index . Majka eddig nem hallott titokról rántotta le a leplet ByeAlex kapcsán. Az előadó nem akart hinni a fülének, amikor megtudta, mi az, amit utál csinálni mások előtt az x-faktoros mentortársa. Ahogyan arról mi is beszámoltunk, a történtekre Sebestyén Balázs is reagált reggeli rádióműsorában , ahol vegyes érzelmekkel kommentálta a hírt. A műsorvezető elmondta, hogy bár sajnálja, amikor emberek elveszítik a munkájukat, a lapok megszűnését egyfajta megkönnyebbülésként élte meg. Szerinte ezek a médiumok jelentős mértékben hozzájárultak a közbeszéd romlásához, álhírek és hazugságok terjesztésével. Majka
Eredeti cikk megtekintése →