„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok!” – Majka üzenete mindent letarolt
NLC
2026-06-20 13:33
Az Ördög Nórát bevédő Majka nagykoncertet adott a Budapest Parkban, ahol a választásokról és a napokban történt médiaipari változásokról is beszélt. „Tizenegy óra magasságában voltam a legbüszkébb magyar, mióta megszülettem” – mondta Majka a koncerten. A rapper szerint április 12-én az ország bebizonyította, hogy „nem lehet velünk gecizni”, és „mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye”.
A 24.hu beszámolója szerint Majka, aki az NKA-botrány kapcsán is megszólalt, úgy fogalmazott, hogy nagyon-nagyon büszke minden magyar emberre, aki elment szavazni. Majd így folytatta:
„Engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól. Viszlát, Mandiner; viszlát, Pesti Srácok; viszlát, Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le. Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! Viszlát, Bindzsisztán!”
@concertaholik Majka Budapest Park #majka#budapestpark #fy #fyp #foryou ♬ original sound - Concertaholic
Ahogyan a lap felhívta rá a figyelmet, jelenleg tömeges leépítés zajlik a Fidesz médiabirodalmában, megszűnik többek közt a Ripost.hu és a Metropol.hu, de a Bors print megjelenése is egyik napról a másikra ért véget. Hetilappá alakul a Magyar Nemzet, illetve kiderült az is, hogy elbocsátják a Pesti Srácok összes munkavállalóját.The post „Ott rohadjatok meg, ahol vagytok!” – Majka üzenete mindent letarolt first appeared on nlc.