← Vissza

news.bsdnet.hu

Szivárványzászlók lepték el az Erzsébet hidat, azonnal reagált a Mi Hazánk

Index 2026-06-20 17:30
„Kezdődik... Budapest, Erzsébet híd, ma” – ezzel a felirattal osztott meg a Mi Hazánk Mozgalom egy képet az Erzsébet hídról, amelyen a júniusi „Pride-hónap” miatt végig szivárványos zászlók virítanak. Így van ez, amikor a liberálglobalisták kerülnek hatalomra. És mondhat bárki bármit, a Gallup Intézet kutatása szerint az USA-ban a Z generációban (1997–2006 körül születettek) már meghaladja a 23 százalékot azoknak a fiataloknak az aránya, akik magukat a folyamatosan újabb betűvel gyarapodó LMBTQIstb-közösséghez tartozónak vallják magukat – kommentálta a képet a Mi Hazánk Mozgalom. A minden csatornán zajló érzékenyítés megteszi a hatását. Immáron Magyarországon is – utaltak a  június elején nyilvántartásba vett Szivárvány TV-re . „És miközben ma már legalább 3-400 ezer magyar pár küzd a meddőséggel, Magyar Péter nem bennük gondolkozik, hanem az azonos nemű pároknak akar lehetőséget adni az örökbefogadásra. Mögötte pedig ott ül a Parlamentben Bódis Krisztina, a Csipkejózsika mesekönyv szerzője” – olvasható a posztban. Ehhez a Mi Hazánknak lesz néhány szava, mert minden felnőtt, kölcsönös beleegyezéssel olyan szexuális életet él, amilyet akar, de el a kezekkel a gyermekektől! – zárták bejegyzésüket. (Borítókép: Pride 2025. június 28-án. Fotó: Németh Kata / Index)
Eredeti cikk megtekintése →