Eltűnt a hercegnő: Újabb betegséget titkolhat a királyi család!
Blikk Rúzs
2026-06-20 17:41
Valami súlyos lehet a háttérben.
Döbbenetes pletykák keringnek az oslói udvarban, ugyanis V. Harald norvég király imádott testvére, Asztrid hercegnő már több mint egy hónapja teljesen köddé vált a nyilvánosság elől. A skandináv uralkodói ház rajongói valóságos sokkként élik meg az idős előkelőség hirtelen eltűnését, miközben a hivatalos szervek részéről jeges hallgatás tapasztalható. Sokan attól tartanak, hogy egy súlyos, sötét titok lapul a háttérben, amit mindenáron el akarnak rejteni a világ szeme elől.
A mindig aktív, jótékonysági munkájáról ismert és közkedvelt előkelőség hirtelen az összes fontos, előre betervezett állami kötelezettségét lemondta, ami azonnal elindította a találgatásokat. A nemzetközi sajtó is ráugrott a rejtélyes ügyre, kiemelve, hogy a feszült udvari kommunikáció csak ront a helyzeten. A német Bunte magazin például nyers őszinteséggel világított rá a tarthatatlan állapotokra, amikor leírták a rideg valóságot: „A palota mély hallgatásba burkolózik” . Ez a fajta elzárkózás rendkívül szokatlan egy ilyen kaliberű ügyben, így nem csoda, hogy a királyi család háza táján egyre hangosabbak a drámai találgatások.
Az udvari megfigyelők szerint a megerősített információk hiánya kifejezetten veszélyes, mivel így a legrosszabb forgatókönyvek és pletykák kelnek szárnyra az interneten. A rajongók legfőbb félelme, hogy egy hirtelen fellépő, ijesztő betegség állhat a háttérben, ami miatt a szeretett hercegnő képtelen ellátni a feladatait. Egyelőre senki sem tudja, mikor törik meg a jeget az oslói szóvivők, de az biztos, hogy egy ilyen hirtelen krízis idején a hercegnő hogyléte és a gyanús betegség pletykája teljesen megbénítja a monarchia mindennapjait.
Via Femcafe