Elég volt egy edzőmeccs, az ETO új vezetőedzője máris le volt nyűgözve
NB1.hu
2026-06-20 17:49
Efraín Juárez jó első benyomásokról beszélt, de az ETO-nál még énekelnie is kell.
Efraín Juárez elégedetten beszélt az ETO FC játékosairól a Grazer AK elleni edzőmeccs után.
Az ETO FC néhány napja kinevezett mexikói vezetőedzője, Efraín Juárez a klub médiastábjának adott rövid interjút a Bad Radkersburgban zajló edzőtáborban. A győriek a Grazer AK ellen játszottak felkészülési mérkőzést, amely 2–2-es döntetlennel zárult .
Döntetlennel kezdte a felkészülést az ETO
Juárez elmondása szerint az első napok alapján kedvező képet kapott a keretről. A mexikói szakember szerint a játékosok jó fizikai állapotban vannak, motiváltan dolgoznak, és látszik rajtuk az akarat, hogy megfeleljenek az új idény kihívásainak.
Úgy látom, szuper játékosok alkotják a keretet, érzem bennük a tüzet és a lelkesedést ahhoz, hogy folyamatosan fejlődjenek, és hogy elérjék a kitűzött célokat. Ha őszinte akarok lenni, akkor le vagyok nyűgözve: remek fizikai állapotba kerültek, felkészültek, és ami a legfontosabb nekem, hogy látom a szemükben a vágyat edzés közben.”
Az új vezetőedző arról is beszélt, hogy a mérkőzés előtt személyesen is megismerkedtek egymással a csapattal. Hozzátette, az újoncoknak énekelniük kell, így neki is ki kell találnia, milyen dallal mutatkozik be a játékosok előtt.