← Vissza

news.bsdnet.hu

„Ha a testem jelez, bottal üthetik a nyomomat” – Helyzetek, amikből kiléptünk (videó)

WMN 2026-06-20 18:06
– Sokszor nem a kitartás visz előre. Ti mikor éreztétek azt, hogy valamit igenis fel kell adni, egy helyzetből ki kell lépni? A WMN csapata videóban mondja el a tapasztalatait, de kíváncsiak vagyunk a ti emlékeitekre is: ha tehetitek, írjátok meg őket kommentben! Dián Dóri
Eredeti cikk megtekintése →