← Vissza

news.bsdnet.hu

Újpest: Szögletgólt hozott az első edzőmeccs, amelyen szerb és elefántcsontparti fiatal is betalált - videó

Csak Foci 2026-06-20 18:32
Lejátszotta első nyári edzőmeccsét az Újpest, amely az első félidőben egy gólt szerzett a megye I-es Cegléd ellen, ezt Maier szerezte, aki a 22. percben egy nagy bedobás után megpattanó lövésből talált be. A második játékrészben aztán a 19 éves, tavaly a lilák második csapatát erősítő elefántcsontparti védő, Moustapha N’Diaye, az ugyancsak az Újpest II-ből érkezett szerb hátvéd, Andrej Mladenovic, valamint Matija Ljujic is betalált. Utóbbi szögletből tekert az ellenfél kapujába. Így Szélesi Zoltán együttese végül 4-0-ra nyert. [keretes_doboz cim="NB I-es felkészülés"] Cegléd-Újpest (megye I.) 0-4 (Maier 22., Ndiaye 62., Mladenovic 82., Ljujic 85.) Újpest FC: Banai (Szentmihályi, 31. (Dombó, 60.)) – Sarkadi (Bodnár, 46.), Fiola (Nunes, 46.), Stronati (Ndiaye, 46.), Gergényi (Dénes, 46.) – Ademi (Mucsányi, 46.), Fenyő (Lacoux, 46.), Maier (Mladenovic, 46.) – Krajcsovics (Ljujic, 46.), Brodic (Pataki, 46.), Horváth (Vlijter, 46.). [/keretes_doboz] https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/fradi-francia-belso-vedo-lett-a-nyar-elso-igazolasa-hivatalos
Eredeti cikk megtekintése →