Fotókon és videón az ünnepélyes pillanat, átvehették diplomáikat a Könnyűzenei Intézet végzősei
Hajdú-Bihar (HAON)
2026-06-20 18:20
Diplomaosztó ünnepséget tartottak június 20-án, szombaton a Debreceni Egyetem főépületének Aulájában. A Könnyűzenei Intézet kortárs könnyűzene alapképzési szakának első végzős hallgatói vehették át diplomájukat.
Az ünnepségen készült fotókat itt találod:
A diplomaosztón készült videót itt nézheted meg:
Ajánljuk még: