← Vissza

news.bsdnet.hu

Navracsics Tibor: A „Zsolti bácsi-ügy” egy aljas hecckampány volt – amiről most hallgatnak (VIDEÓ)

Mandiner 2026-06-20 19:04
„Biztos vagyok benne, hogy az igazság most kiderül” – fogalmazott a HírTV műsorában Navracsics Tibor, azzal kapcsolatban, hogy egyre több jel utal arra: Semjén Zsolt „teljesen ártatlan az egész ügyben – mint ahogyan eddig is tudtam” – emelte ki Navracsics Tibor. A volt miniszter felidézte: – tette fel a kérdést. A fideszes politikus úgy véli: az üggyel kapcsolatban a pártra ragasztott „pedofidesz” jelző – miután kiderül, hogy a kapcsolódó vádak teljesen alaptalanok voltak – „el fog kopni.” A Semjén Zsolt elleni vádakat „pusztítónak” nevezte, amely egy családot is célba vett. Kijelentette: Beszélt arról is, hogy a kormányzó párt „feltűnően hallgat” a Szőlő utcai ügy új fejleményei kapcsán. Mint arról a Mandineren is írtunk: Pócs János fideszes országgyűlési képviselő információi szerint A képviselő szerint az ügyben további hangfelvételek és dokumentumok állnak rendelkezésre, amelyeket szükség esetén nyilvánosságra hoznak. Az üggyel kapcsolatban Pócs János feljelentést tesz az ügyészségen, amiről sajtótájékoztatón számolt be. A sajtóeseményen részt vett Panyi Miklós fideszes parlamenti képviselő is, aki kiemelte: a „Zsolti bácsi-ügyet” nemcsak egy politikus, hanem a teljes jobboldal lejáratására, besározására hozták létre. Panyi arra is rámutatott, hogy a botránnyal nemcsak a megvádolt politikust, annak közösségét, hanem az ügyben felhasznált gyermek életét is tönkreteszik.
Eredeti cikk megtekintése →