Navracsics Tibor: A „Zsolti bácsi-ügy” egy aljas hecckampány volt – amiről most hallgatnak (VIDEÓ)
Mandiner
2026-06-20 19:04
„Biztos vagyok benne, hogy az igazság most kiderül” – fogalmazott a HírTV műsorában Navracsics Tibor, azzal kapcsolatban, hogy egyre több jel utal arra:
Semjén Zsolt „teljesen ártatlan az egész ügyben – mint ahogyan eddig is tudtam” – emelte ki Navracsics Tibor.
A volt miniszter felidézte:
– tette fel a kérdést.
A fideszes politikus úgy véli: az üggyel kapcsolatban a pártra ragasztott „pedofidesz” jelző – miután kiderül, hogy a kapcsolódó vádak teljesen alaptalanok voltak – „el fog kopni.” A Semjén Zsolt elleni vádakat „pusztítónak” nevezte, amely egy családot is célba vett. Kijelentette:
Beszélt arról is, hogy a kormányzó párt „feltűnően hallgat” a Szőlő utcai ügy új fejleményei kapcsán.
Mint arról a Mandineren is írtunk: Pócs János fideszes országgyűlési képviselő információi szerint
A képviselő szerint az ügyben további hangfelvételek és dokumentumok állnak rendelkezésre, amelyeket szükség esetén nyilvánosságra hoznak.
Az üggyel kapcsolatban Pócs János feljelentést tesz az ügyészségen, amiről sajtótájékoztatón számolt be.
A sajtóeseményen részt vett Panyi Miklós fideszes parlamenti képviselő is, aki kiemelte:
a „Zsolti bácsi-ügyet” nemcsak egy politikus, hanem a teljes jobboldal lejáratására, besározására hozták létre.
Panyi arra is rámutatott, hogy a botránnyal nemcsak a megvádolt politikust, annak közösségét, hanem az ügyben felhasznált gyermek életét is tönkreteszik.