Kiütéssel kezdődött az új korszak a Fradinál – Kubatov Gábor nagy bejelentést tett
Mandiner
2026-06-20 21:15
Lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Ferencváros labdarúgócsapata Borbély Balázzsal a kispadon. Az új korszak bemutatkozó meccsén a zöld-fehérek 6–1-re nyertek az NB II-es Tiszakécske ellen, amelyen a felvidéki szakember az alábbi játékosoknak szavazott bizalmat a kezdőcsapatban:
Varga Á. – Szabó., M. Gómez, Botka , O’Dowda – Varga Z., Arzani, Keita, Corbu, Csirkovics – Yusuf.
A gólokat Yusuf, Varga Zétény (2), Csirkovics és Corbu szerezte az 5–0-s eredménnyel véget érő első játékrészben, majd következett a sorcsere, a második félidőre már a Dibusz – Nagy O., Lakatos, Raemaekers, Nagy B. – Levi, Bagi, Rommens, Kanikovszki, Acolatse – Kovacevic összeállításban futottak ki a pályára az MK-győztes csapat tagjai.
Megérkezett ugyanis Budapestre a francia-elefántcsontparti középső védő, Nathan Zohoré, aki a francia második vonalban szereplő Boulogne-ban 109 mérkőzésen négy gólt szerzett. Az előző idényben a csapatkapitányi karszalagot is ő viselte!