← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiss Kriszta: „Hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat”

Bors Online 2026-06-21 09:00
A Nagy Ő győztese, Kiss Kriszta irigylésre méltó magabiztossággal kezeli a hírnevet, legfőbb küldetésének pedig azt tartja, hogy a közösségi médián keresztül aktívan erősítse a nők önbizalmát. Egyszerre hozott számára pozitív és negatív tapasztalatokat a hirtelen jött népszerűség, ám a mérleg nyelve egyértelműen a szeretet felé billen. Amikor véget ért a műsor, sok önbizalmat kaptam, hiszen láttam, hogy mennyire szeretnek az emberek . Még mindig azt a visszajelzést kapom, hogy kedvelhető személyiség vagyok. Ha olvasok egy rossz kommentet, az nyilván nem esik jól, viszont ha azt nézem, hogy a másfél millió megtekintés zöme pozitív, akkor ezek az arányok kárpótolnak – kezdte a hot!-nak Kriszta, aki a figyelmet nem öncélúan használja: legfőbb célja, hogy a követőit inspirálja. Nem azért vagyok csinos ruhában vagy bikiniben, mert mutogatni akarom magam, hanem azért, mert azt az üzenetet szeretném átadni a nőtársaimnak, hogy merjék bátran felvállalni önmagukat . – mondta Kiss Kriszta, aki az önbizalma titkát is szívesen elárulta: a lenyűgöző kisugárzását az egészséges életmódnak köszönheti. „ Vidéki lány vagyok, nálunk természetes alapanyagokból készültek az ételek. Ennek a tudatosságnak is köszönhető, hogy a mai napig kerülöm a káros szenvedélyeket: 33 éves koromig egyáltalán nem fogyasztottam alkoholt, a cigarettát pedig mindig kerültem” – mesélte. Kriszta tudatos nőként reális önképpel bír, teljesen tisztában van a saját értékeivel . – vallja. Arra a kérdésre, hogy a kora előrehaladtával mit tanult meg önmagáról, A Nagy Ő győztese egy rendkívül érett gondolattal válaszolt. „ Az évek során rájöttem, hogy hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat. Megtanultam, hogy mielőtt bárkit elítélnénk, mindig fel kell tennünk a kérdést: miért tette vagy mondta azt, amit? Az első lépésnek mindig a kérdezésnek kell lennie, soha nem az ítélkezésnek ” – vallotta be.
Eredeti cikk megtekintése →