Menő logót kapott az új Denevérember-mozifilm
SG.hu
2026-06-21 09:20
Nem sokat változott a Batman-logó a 2. részre.
Bár még plakátot nem adtak ki, de egy logó kikerült a The Batman: Part II című filmhez. Továbbra is menő a kinézete, bár sok különbség nincs az előzőhöz képest.
Mint ismert, a Superman által indított új DC-fázis a Gods and Monsters címet viseli, azonban ebbe nem tartozik bele Matt Reeves új filmje, tehát Denevérember kalandjai függetlenek a némiképp összetartozó filmektől. Az első film globálisan 772 millió dollár bevételt hozott, amiből Észak-Amerika 369, a világ többi része pedig 403 millió dollárral részesedett.