Tóth Balázs kihagyta az előző idényt, mégis hosszabbítottak vele
NB1.hu
2026-06-21 10:19
A kapus szerződéshosszabbítása után Fekete Tivadar is értékelte a kialakult helyzetet.
A Nyíregyháza Spartacus 2030-ig meghosszabbította Tóth Balázs szerződését.
A 22 éves kapus 2024-ben érkezett a Szparihoz, ahol jó teljesítményt nyújtott, ám egy súlyos térdsérülés miatt tavaly műteni kellett. A hosszú rehabilitáció után már teljesen rendben van, így a szakmai stáb ismét számíthat rá.
Tóth Balázs elmondta, izgatottan várja a folytatást, és nagyon örül annak, hogy folytatódhat a közös munka. A kapus teljesen felépült a sérüléséből, de a meccsrutin visszaszerzése miatt szüksége volt néhány NB III-as mérkőzésre, és az edzőmeccsek is ebben segíthetik.
Bosszantott, hogy ki kellett hagynom az előző idényt, de remélem, ott folytatom, ahol előtte abbahagytam. Nagyon sok erőt adtak a szurkolók a sérülés alatt, sok támogatást kaptam, és megpróbálom meghálálni mindezt a következő idényben.”
A játékos külön megköszönte, hogy a klub vezetése a komoly sérülés után is hosszú távú szerződést kínált neki. Úgy érzi, ez komoly visszacsatolás számára, mert azt jelzi, hogy a Nyíregyháza Spartacus számol vele.
A klub sportigazgatója, Fekete Tivadar szerint nagy öröm , hogy a tesztek és az orvosi vizsgálatok is azt igazolták: Tóth Balázs teljes értékű játékosként térhet vissza. Hozzátette, a klubnál egy percig sem volt kérdés, hogy a jövőre lejáró szerződését már most megújítsák.
A klubvezetés szombaton is bejelentett egy megállapodást .
Újabb szerződéshosszabbítást jelentett be a Nyíregyháza