← Vissza

news.bsdnet.hu

Rétvári Bence és a Mi Hazánk is bírálta az Erzsébet híd zászlócseréjét

HírTV 2026-06-21 13:17
A szexualitás mindenki privát dolga és nem tartozik másra - reagált a KDNP frakcióvezetője arra, hogy szivárvány színű zászlókkal pakolták tele az Erzsébet-hidat. Rétvári Bence úgy fogalmazott: a megszokott, összetartozást szimbolizáló piros fehér zöld zászlót, most a gender-ideológiát népszerűsítő LMBTQ lobogóra cserélték. A Mi Hazánk Mozgalom pedig leszögezte: a kormánynak inkább a meddőséggel küzdő magyarokkal kellene foglalkoznia.
Eredeti cikk megtekintése →