← Vissza

news.bsdnet.hu

Rendkívül veszélyes lesz az UV-B sugárzás hazánkban

Demokrata 2026-06-21 13:40
A nagyon erős UV-B sugárzás a Dunántúl nagy részén, Pest Vármegyében és a fővárosban, a Dél-Alföldön és Észak-Magyarországon várható. A szakemberek azt tanácsolják: mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás okozta leégés ellen, ha lehetséges 11 és 15 óra között kerülje a napozást.
Eredeti cikk megtekintése →