← Vissza

news.bsdnet.hu

„Szigorúbbnak kéne lennem, de nem megy…” - Fiairól vallott a Kincsvadászok műtárgyszakértője

Blikk Rúzs 2026-06-21 14:00
Az édesanya számára első a család Azok, akik csak a tévéből ismerik Kelen Annát , bizonyára azt gondolhatják róla, hogy egy kemény, őszinte karakter, akit mindennél jobban foglalkoztat egy jó üzlet, és aki soha nem rejti véka alá a véleményét. Arról azonban már kevesebben tudnak, hogy a tévésztár két gyermek a 12 éves Gergő, és a két éves Olivér édesanyja , akikért a világon mindent megtenni. „ Ez a tíz év nem múlt el nyomtalanul. Fizikailag valamivel nehezebben bírom a kialvatlanságot, ugyanakkor sokkal lazább vagyok. Annak idején hajlamos voltam minden apróságon aggódni, és mindig a következő lépcsőfokon törni a fejem. Ha Gergő megtanult járni, már azon töprengtem, mikor fog beszélni. Ha az is megtörtént, akkor azon, milyen óvodába fog járni. De most valahogy nem siettetem az időt, csak megélem a jelent ” – kezdte az édesanya, aki szerint idősebbik fia hozzá hasonlóan későn érő típus. „ Éppolyan későn érő típus, amilyen én voltam. Úgyhogy még egyáltalán nem mutatja a kamaszkor jeleit. Nemrég például jelentkezett szavalóversenyre, nekem is voltak ilyen próbálkozásaim ennyi idősen. Emellett kimondottan élénk közéleti érdeklődése van, ami ebben a korban nem olyan gyakori. Kívülről tudja a környező országaink vezetőinek a nevét, és a földrajzban is nehéz kifogni rajta. De még korai lenne bármit is mondani azzal kapcsolatban, mivel foglalkozik majd ” – mesélte a népszerű képernyős , aki kiemelte, hogy bár a fiatal kisfiú személyiségjegyei is kezdenek megmutatkozni. „ A bölcsiben a nevelők le voltak döbbenve, miután valamilyen ünnepségen csak úgy leült a nagyobb gyerekek mellé uzsonnázni. Rendkívül bátor, barátkozós kisfiú, én sokkal visszahúzódóbb voltam ” – mondta ezzel kapcsolatban Anna, aki több nevelési elvet is megpróbált, kisebb-nagyobb sikerrel. „ Megvoltak a keretek, de ezek egyáltalán nem voltak kőbe vésve. Én mindent el mertem mondani édesanyámnak, azt szeretném, ha fiaim is így lennének ezzel – dicséri Juditot. – Őszintén szólva, belátom, helyenként szigorúbbnak kéne lennem a nevelésben, de nem megy. Egy szomorú szempár láttán teljesen elolvadok… ” - fogalmazott. 24.hu
Eredeti cikk megtekintése →