← Vissza

news.bsdnet.hu

David Beckham sosem látott családi fotókat osztott meg apák napja alkalmából

Blikk 2026-06-21 14:37
A nemzetközi apák napja alkalmából sosem látott, szívmelengető archív fotókkal nosztalgiázott David és Victoria Beckham. Az egykori futballsztár legfrissebb posztjában kijelentette, hogy az apaság mind közül a legfontosabb munka az életében. Bár a közösségi oldalán megosztott felvételek alapján a focista élete idilli és tökéletes, a színfalak mögött komoly családi dráma játszódik le a világhírű családban. Nagy N. Alexandra Newsroom újságíró Ezeket látta már? Ma, június 21-én ünneplik a nemzetközi apák napját, amelynek alkalmából a Manchester United és a Real Madrid egykori legendás focistája , David Beckham is feltúrta a családi fotóalbumot, hogy egy érzelmes bejegyzésben mondjon köszönetet négy gyermekének és feleségének, Victoria Beckhamnek , aki egy életre a számára legnemesebb feladattal bízta meg őt. „Apának lenni a legfontosabb munkám. Szeretlek mindannyiótokat, és köszönöm édesanyátoknak, Victoriának, hogy a legszebb családot adta nekem. Boldog apák napját minden apukának a világon!” – fogalmazott Instagram-oldalán megosztott bejegyzésében a labdarúgó, miközben felesége az egekig magasztalta őt, és egyenesen a világ legjobb édesapjának nevezve a világsztárt. „David, őszintén te vagy a legjobb édesapa! A legnagyobb érdemed mindig is a gyönyörű gyermekeink lesznek!” – írta Victoria egy másik posztban a saját közösségi oldalán. A híres szülők által megosztott fotókon David és Victoria Beckham mind a négy gyermeke, Brooklyn, Romeo, Cruz és Harper Beckham is látható, a labdarúgó ráadásul mindegyikükkel külön közzétett még egy-egy korábban soha nem látott felvételt. David Beckham és legidősebb fia, Brooklyn Beckham között egyébként az utóbbi időben mély szakadék alakult ki , aminek hátterében főként a 27 éves fiatalember feleségével, Nicola Peltz-cel való konfliktusok állnak. A köztük lévő feszültséget apa-fia nem is rejtettél el a kíváncsi szemek elől, Brooklyn ugyanis többször is éles hangvételű bejegyzésben írt szüleiről, akiket azzal vádolt, hogy kontrollálják őt, és szerinte tönkre akarják tenni a házasságát. „Számukra a Beckham brand az első. Nem akarok megbékélni. Kiállok magamért” – fogalmazott egy ilyen posztjában az angol labdarúgó fia, aki teljesen elhidegült a szüleitől. A családi viszály miatt Brooklyn minden fontos családi ünnepséget kihagyott Peltz-cel együtt, beleértve az apja, David Beckham 50. születésnapját is, emellett le is tiltotta édesapját és édesanyját a közösségi oldalain. David és Victoria Beckham nem adják fel, és a hírek szerint annak ellenére, hogy eddig rendre kudarcba fulladtak az erre vonatkozó kísérletek, továbbra is kétségbeesetten próbálkoznak a béküléssel. david beckham
Eredeti cikk megtekintése →