← Vissza

news.bsdnet.hu

Karácsony Gergely megnyitotta a nyári szezont a rakparton

Index 2026-06-21 15:33
„Hivatalosan is megnyitottuk a nyári szezont a rakparton!” – írta posztjában Karácsony Gergely. A főpolgármester leírta, hogy bár eredetileg a Metallicát akarták hívni, helyette végül elhívták „a legjobb feldolgozásukat eredetiben”: a Quimby-t. Ezután megköszönte az eseményt Erzsébetvárosnak és a Hétszer7 fesztiválnak. Nagy öröm, hogy esténként több tízezer élvezi Budapest, de talán a világ egyik legszebb helyét, a pesti alsó rakpartot! – zárta bejegyzését. A koncert előtt szombaton a KULT7 Erzsébetváros is közzétett egy bejegyzést , amelyben este nyolcra a Lánchídhoz invitálták az érdeklődőket. (Borítókép: A lezárt Jane Haining rakpart Budapesten 2026. május 26-án.Fotó:  Hatházi Tamás / MTI)
Eredeti cikk megtekintése →