Magyar Péter: A Visegrádi Négyek együttműködése újra él! + Videó
Magyar Hírlap
2026-06-21 17:31
"Lengyelország, Csehország és Szlovákia miniszterelnökét kedden délután fogadom Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban, hogy újraindítsuk a négy ország szoros együttműködését, és közösen dolgozzunk egy erős Közép-Európáért" - írta a kormányfő.
"Lengyelország, Csehország és Szlovákia miniszterelnökét kedden délután fogadom Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban, hogy újraindítsuk a négy ország szoros együttműködését, és közösen dolgozzunk egy erős Közép-Európáért" - írta a kormányfő.
A kormányfő az alábbi videót mellékelte vasárnap délutáni bejegyzéséhez.