← Vissza

news.bsdnet.hu

Hatalmas változások Hódmezővásárhelyen: elnökváltás után a szakmai stáb is átalakul

NB1.hu 2026-06-21 19:02
Az NB III-as felnőttcsapat irányítását a jövőben nem a Szűcs Róbert, Borbás Zsolt, Kovács Krisztián alkotta stáb látja el. Az NB III Délkeleti csoportjában a 16 csapatos mezőny 10. helyén végzett a Hódmezővásárhely. A klub Facebook-oldalán bejelentette, hogy új elnök került az egyesület élére, aki új szakmai stábot nevez ki. A tájékoztatás szerint Tóth Csaba 2026. június 8-án lemondott elnöki tisztségéről. Az egyesület közgyűlése ugyanezen a napon Rau Sándort választotta meg elnöknek. Az új elnök néhány mondatban vázolta a jövővel kapcsolatos elképzeléseit: Kedves Vásárhelyi Futballbarátok! „Köszöntelek Benneteket, ígérem, mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy mind az utánpótlás, mind a felnőtt futball terén fejlődjön egyesületünk. Köszönöm az egyesület tagságának belém fektetett bizalmát, hálás vagyok érte! Köszönöm az előző vezetőség munkáját is! A helyzet sajnos nem könnyű, mert jelentős adósságállománnyal kaptam meg a kormánykereket, így első lépésként a mögöttünk hagyott szezon lyukait kell befoltozni. Viszont a jövőt is tervezni kell, hiszen nyakunkon az új bajnokság. Az utánpótlásban rendezett szakmai munka folyik, így ott az irányvonal továbbvitele, fejlesztése a célom. Az NB III-as felnőtt csapat irányítását a jövőben nem a Szűcs Róbert, Borbás Zsolt, Kovács Krisztián stáb fogja ellátni. Az ő munkájukat, klubért végzett áldozatos tevékenységüket ezúton is köszönöm, sok sikert kívánok nekik további pályafutásukhoz! Gőzerővel dolgozunk az új stáb és a játékosállomány kialakításán. A nehéz gazdasági körülmények ellenére egy ütőképes, fiatal, támadószellemű, a bennmaradást biztosan kiharcoló csapat összeállítása a cél az első évben. Ehhez kérem a szurkolóink további támogatását!”
Eredeti cikk megtekintése →