← Vissza

news.bsdnet.hu

Ruszin-Szendi Romulusz: A katonák döntöttek

Origo 2026-06-21 19:51
Ruszin-Szendi Romulusz úgy fogalmazott: Megszülettek az első eredmények - írta, hozzátéve, az állomány egyértelműen jelezte: altisztként kívánják folytatni szolgálatukat, és minden alakulat azt kérte, hogy visszakaphassa a rendszerváltás utáni nevét és hadrendi számát. - közölte a miniszter. Kiemelte, hogy ez csak az első lépés; folytatják az egyeztetéseket minden olyan kérdésben, amely a katonákat érinti. "Mert a hagyományaink adják a gyökereinket, a katonáink pedig a jövőnket. Ezért a hangjuk mindig számítani fog" - közölte Ruszin-Szendi Romulusz.
Eredeti cikk megtekintése →