Tündéri fotóval köszöntötték fel Vilmos herceget születésnapja alkalmából, Sarolta hercegnő kiköpött édesapja
Glamour
2026-06-21 20:01
Ezeket láttad már?
Marmaris, ahol a Török Riviéra legszebb arca vár
25 év után újra összeállt a Doktor Szöszi stábja, Reese Witherspoon egy napot sem öregedett
Egy, a kislányával közös képpel köszöntötték fel Vilmos herceget 44. születésnapja alkalmából a hercegi pár hivatalos Instagram oldalán. A Katalin hercegné, György és Lajos hercegek valamint Sarolta hercegnő aláírásával posztolt fotón utóbbi mosolyogva bújik katonai díszegyenruhába öltözött apjához, a kép ruháikból ítélve a múlt hétvégi Trooping the Colour felvonuláson készülhetett.
„ Boldog születésnapot és boldog apák napját a legjobb apukának a világon! Nagyon szeretünk! C, G, C & L 💕” - írták az Instagramon , a kommentszekcióban pedig többen is felhívták arra a figyelmet, hogy a hercegnő mennyire hasonlít a trónörökösre, viszont mások szerint II. Erzsébet vonásait is felfedezhetjük benne. Nem maradt el a köszöntéssel maga az uralkodó sem, Károly király - vagy legalábbis a királyi család Instagram-oldalának kezelője - egy korábbi, kettejükről készült fotóval emlékezett meg Vilmos herceg születésnapjáról. A kép 2025 októberében készült a a londoni Természettudományi Múzeumban - írja a People .
Fontos időszakon van túl Vilmos herceg és felesége , ugyanis hónapok gondolkodása után meghozták a döntést azzal kapcsolatban, hogy legidősebb fiuk, a 12 éves György herceg hol fogja tanulmányait folytatni. A herceg jelenleg jelenleg a berkshire-i Lambrook School végzős évfolyamán tanul, a windsori Forest Lodge-i otthonuk közelében, testvéreivel együtt. Ám szülei úgy döntöttek, hogy ősztől az Eton College-ban fog tanulni - úgy, ahogy édesapja annak idején. Vilmos herceg 1995 és 2000 között járt az iskolába, ahol 13 és 18 év közötti fiúk tanulnak, és ezzel ő lett az első magas rangú királyi családtag, aki az iskolában tanult.
Megható sorokkal emlékezett meg édesapjáról Károly király, szavait nehéz könnyek nélkül olvasni
„Az Eton College a Windsor-kastélyból is látható. Szóval György számára csodás lenne, mert szinte bármikor hazaugorhatna. A fiúknak most már megengedett egy kis szabadság, hogy hétvégén kicsit ott hagyják az iskolát, hazajöjjenek például a vasárnapi ebédre, vagy szombat este a sportmérkőzéseik után egy teára.” - nyilatkozta egy szakértő a HELLO-nak.