← Vissza

news.bsdnet.hu

Hátborzongató: autóbalesetben meghalt, így tért vissza a nő szelleme

Bors Online 2026-06-22 05:00
Az 1990-es években Julie , az oregoni Portland egyik lakosa autóba ült, hogy találkozzon a barátaival, amikor dugóba került. A 18 éves lány hamarosan megtudta, hogy a torlódást egy súlyos autóbaleset okozta, és rémületére, ahogy elhaladt a helyszín mellett, rájött, hogy valaki életét vesztette. Később azonban szellemhistóriává változott a történet. Egy pillanattal később „egy nő ült az anyósülésen” – mesélte Julie. Bár elismeri, hogy őrültségnek hangzik, Julie szerint egy munkaruhába öltözött nő ült mellette. És bár ő maga teljesen sokkos állapotban volt, a nő az anyósülésen még nála is jobban meg volt rémülve. – emlékszik vissza Julie. Pánikba esve a nő követelte, mondják meg neki, hogyan került oda, és ki Julie. Ekkor Julie észrevette, hogy a nőnek földöntúli képessége van , és rájött, hogy aki mellett az út szélén elhaladt, valahogy most az autójában ül vele. „Asszonyom, meg kell nyugodnia. Julie vagyok, és segíteni fogok” – mondta a nőnek. Julie ezután elmagyarázta neki, hogy autóbalesetet szenvedett, és valamilyen módon az ő anyósülésén kötött ki. A nőt ez teljesen lesújtotta. Abban a pillanatban egy tisztás mellett haladtak el az erdőben. A nő szelleme békésen a Nap felé fordult, majd eltűnt. Teljes hitetlenkedésében Julie félreállt az autóval, és megpróbálta meggyőzni magát arról, hogy csak képzelődött - írja a Today . Néhány nappal később azonban egy híradásban szó esett egy kamionsofőrről, aki elhunyt egy autóbalesetben: „Hihetetlen volt, túl sok volt egyszerre.”
Eredeti cikk megtekintése →