← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiderítették, melyik a legdrágább és a legolcsóbb bankA jelenleg elérhető számlacsomagok átlagos költsége alapján – derült ki a Magyar Nemzeti Bank (MNB) elemzéséből – az idén tavasszal a legdrágább egyértelműen a Raiffeisen, a legolcsóbb pedig a Gránit Bank volt. Nem mindegy persze a folyószámla használati módja. Egy digitális ügyfél több hitelintézetnél is találhat akár ingyenes bankszámlát is.A bankok többsége július 1-től megemeli díjait. A drágulás az MNB díjakról készített összesítése szerint jellemzően 4-8,3 százalékos. Néhány bank kisebb mértékű emelést tervez, vagy bővíti az ingyenesen elérhető szolgáltatások körét, de a legtöbb esetben várható a díjak emelkedése. A jegybank arra hívta fel a figyelmet, hogy így az ügyfelek által fizetett díjakban tovább nőhetnek a különbségek.

Az én pénzem
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Eredeti cikk megtekintése →