Jó reggelt MÁV, a győri fővonal már el is esett
444.hu
2026-06-22 05:56
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés - közölte a MÁVINFORM hajnali negyed 6-kor.A részletekről itt lehet tájékozódni.