Dráma Rod Stewart koncertjén: összeesett a színpadon a rocklegenda, oxigénpalackra volt szükség
Blikk Rúzs
2026-06-22 08:00
Sorozatosan érkeznek az aggasztó hírek a 81 éves énekesről.
Aggasztó pillanatoknak lehettek tanúi a nézők Rod Stewart utahi koncertjén: a 81 éves rockikon a fellépés közben rosszul lett, és kis híján összeesett a színpadon. A helyzet annyira komollyá vált, hogy a stáb oxigénpalackot vitt számára, a koncertet pedig végül ülve fejezte be.
A beszámolók szerint Stewart péntek este a Utah First Credit Union Amphitheatre-ben adott koncertet One Last Time turnéja keretében, amikor váratlanul egészségügyi problémák jelentkeztek nála. A közönség már korábban is észlelte, hogy az énekes szokatlanul visszafogottan mozog, és többször a színpad különböző elemeibe kapaszkodott.
A fellépés egy pontján munkatársai oxigénpalackot hoztak neki , amelyből több mély lélegzetet vett, mielőtt ismét megszólította volna a közönséget. A Page Six tudósítása szerint ekkor azt mondta: „A shownak folytatódnia kell” , majd elárulta, hogy majdnem elájult, és engedélyt kért arra, hogy ülve folytathassa az est hátralévő részét.
Nemrég a rocklegenda azzal dühítette fel rajongóit, hogy egészségügyi okok miatt lemondta Las Vegas-i koncertjét, néhány nappal később azonban már jókedvűen szurkolt a skót válogatottnak a futball-világbajnokságon.
Az elmúlt időszakban Rod Stewart több koncertjét is kénytelen volt lemondani . A közelmúltban arcüreggyulladással, valamint akut felső légúti fertőzéssel küzdött, amely gégegyulladáshoz is vezetett. A legendás zenész ugyanakkor korábban kijelentette, hogy egyelőre nem gondolkodik visszavonulásban, még ha a nagyszabású világ körüli turnékat fokozatosan maga mögött is hagyja.
Rod Stewart had to use an oxygen tank while performing at a concert in Utah
Forrás: Index