← Vissza

news.bsdnet.hu

Elköltözött Manuel és a párja: megvették az első közös kertes házukat - videó

Blikk 2026-06-22 08:26
Busch Laura és párja, Manuel életük egyik legnagyobb lépését tették meg, amikor megvásárolták első közös kertes házukat, hiszen ezzel hivatalosan is összeköltöztek. A fiatal sztárpár a nyüzsgő budapesti életet hátrahagyva egy csendesebb, zöldebb környezetben kezdett új fejezetet, amelyről Laura részletesen mesélt követőinek a közösségi médiában. A költözés nem volt egyszerű, de a pár izgatottan vetette bele magát az új otthon kialakításába. Ferencz Evelin Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? Manuel párja, Busch Laura nosztalgikus hangulatban búcsúzott korábbi XI. kerületi albérletétől, amelyhez számos emlék kötötte . Elmondása szerint a lakás elhelyezkedése tökéletes volt számára, hiszen közel volt az edzőteremhez, az Allee bevásárlóközponthoz és az egyetemhez is. Egy sejtelmes üzenet, egy ikonikus helyszín és rengeteg kérdés: Manuel váratlan amerikai útja újra lázba hozta a rajongóit. "Manuval vettünk egy kertes házat, ami azt jelenti, hogy összeköltözünk, és azt is, hogy itt az ideje, hogy búcsút mondjak a drága kis lakásnak, amit eddig béreltem" - kezdte a TikTok-videójában az influenszer, és hozzátette: "Szerettünk volna egy nyugisabb helyen lakni, illetve mindkettőnknek nagyon hiányzott egy kert, amúgy már meg is érkeztünk az első kör cuccal az új otthonunkba" - jelentette ki boldogan Laura, miközben megmutatta, hogyan pakolták át a dobozaikat az új otthonukba. Az új házba érkezve az első feladatuk a konyha és a háztartási gépek bepakolása volt, ami már önmagában is izgalmas pillanatokat hozott. Laura például először ekkor látta az interneten rendelt hűtőt, amely annyira lenyűgözte, hogy szinte szavakat sem talált rá. "Akkor láttam először a hűtőt, amit rendeltünk. És nem tudtam, hogy egy hűtő lehet gyönyörű, de nekem ez gyönyörű. Megérkezett a helyére a mosógépünk is, hát nem pihentünk meg, mert menni kellett vissza Budapestre a következőért. Második körben pedig elszállítottuk a sminkes asztalomat is, és nagyon-nagyon örültünk, hogy nem kellett szétszerelni. Ezen a napon hajnal fél egykor végeztünk az átcuccolással, de még mindig hátra volt egy. Viszont az ágyat összeszereltük, és ezáltal itt is tudtuk tölteni az első éjszakát" - ecsetelte a videóban, amit a Bors szúrt ki. A költözés során a család négylábú tagjai, a benti cicák is gyorsan alkalmazkodtak az új környezethez. "Másnap reggel Möszi egyből meg is találta a számára tökéletes spotot, és mivel a teraszon ülve láttuk, hogy nagyon kíváncsiak, ezért ki is hoztuk őket, de szigorúan csak pórázon. Zsenge ilyenkor mindig megdermed az elején, de aztán rájön, hogy így is tud sétálni. Ugye ők teljes mértékben benti cicák, de akarunk majd kialakítani nekik itt a kertben egy kifutót is" - jegyezte meg az előadó kedvese. 2024 elején a pár egy rendkívül hangos és nyilvános szakításon ment keresztül . Az Instagram-történeteikben üzengettek egymásnak, ahol személyes sérelmeket és részleteket teregettek ki a nyilvánosság elé a kapcsolat végéről. A drámai szakítás után nem sokkal, már 2024 tavaszán újra egymásra találtak. Azóta sokkal stabilabb és kiegyensúlyozottabb a viszonyuk. Rendszeresen utaznak együtt külföldre, legutóbb például Hollywoodban és Thaiföldön is együtt jártak. Manuel
Eredeti cikk megtekintése →