Radnai Márk üzent a magyaroknak, és ezt tényleg érdemes megfogadnunk
Glamour
2026-06-22 09:01
Ezeket láttad már?
A boldog párkapcsolat jelei: Ha ezt a 6 dolgot teszi a párod, sziklaszilárd a kapcsolatotok
Napi horoszkóp: A Rák bevételei nőhetnek, a Mérleg kapcsolatai jól alakulnak június 22-én
Radnai Márk rendszeresen enged bepillantást a mindennapjaiba az Instagram-oldalán, legyen szó a munkájáról vagy a magánéletéről. Most éppen arról mesélt őszintén a követőinek, hogy milyen érzések és gondolatok kavarognak benne az áprilisi választások óta.
„A hála nem azt jelenti, hogy megelégszünk azzal, ami van. Azt jelenti, hogy észrevesszük. Mert az emberi természet olyan, hogy könnyebben vesszük észre azt, ami hiányzik, mint azt, ami körülvesz bennünket. Végig arra az egy dologra fókuszálunk, ami még nincs meg. Azt a problémát látjuk, ami még nincs megoldva. Azt a célt, amit még nem értünk el” - fogalmaz Márk a posztjában.
„Közben pedig hajlamosak vagyunk természetesnek venni a családot, a barátokat, az egészséget, a munkát, a szeretetet, a lehetőségeket vagy akár azt, hogy egyáltalán van reményünk egy jobb jövőre.” Pedig a hála valójában nézőpont kérdése.
„Miért nem történt még több? Milyen jó, hogy végre elindult valami. Nagy különbség” - hívja fel a figyelmet a két megközelítés közötti eltérésre. „A választások óta is sokszor ezt érzem. Vannak, akik kizárólag arra figyelnek, mi nem történt még meg. Így minden napjuk várakozás, türelmetlenség és elégedetlenség” - írja a posztjában, majd hozzáteszi, ezzel szemben vannak olyanok is, akik látják, hogy napról napra valósulnak meg azok a dolgok, amelyekért a párt két éven át dolgozott. Ők tudnak örülni az útnak is, nem csak a célnak.
Radnai Márk nem akárhol járt álomszép barátnője, Délia társaságában
„A türelmetlenség elveszi a jelen örömét. A hála viszont visszaadja. Érdemes néha megállni egy pillanatra, és nem azt számolni, hogy mi hiányzik még, hanem azt, hogy mi mindenünk van már. Mert lehet, hogy sokkal több, mint gondolnánk. Ha pedig nem élvezzük, akkor miért harcoltunk érte?” - zárja a bejegyzését.