Van még visszaút? Varga Miklós Joe a feleségével való szétköltözésük után szerelmi vallomást tett - fotó
Blikk
2026-06-22 09:30
Se veled, se nélküled kapcsolat jellemzi leginkább Varga-Hrovatin Miklós Joe és a 21 évvel fiatalabb felesége, Varga-Hrovatin Csenge házasságát. A pár már nem egyszer élt át viharos szakítást, illetve nagy kibékülést, ám végül valahogy mindig egymás karjaiban kötnek ki egy kis idő elteltével. Most ismét külön élnek, de a műsorvezető szerelmi vallomást tett Csengének.
Ferencz Evelin
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
A legfrissebb hírek szerint Varga Miklós Joe és Hrovatin Csenge egy ideje nincsenek együtt, amit az is megerősít, hogy hivatalosan is csatlakoztak az Exek csatája című reality műsorának szereplőihez. A műsorvezető és a 21 évvel fiatalabb felesége különköltöztek egymástól , habár előbbi nem titkolta, hogy szeretné visszahódítani a nejét .
Varga-Hrovatin Miklós Joe és felesége, Varga-Hrovatin Csenge kapcsolata ismét válságba került, bár hivatalosan még házasok, már hat hete külön élnek. A pár, akiket hamarosan az Exek csatája című műsor második évadában láthatnak a nézők, korábban is viharos, érzelmekkel teli kapcsolatáról volt ismert. A 2024 nyarán összeházasodott Joe és Csenge története a kezdetektől fogva a nyilvánosság előtt zajlott, és most újabb fordulatot vett.
"Én csak szeretném megköszönni, hogy eljöttél, és elfogadtad a meghívást erre az Exek csatájára. Nem is akarom ezt a szót használni, hogy exek. Nem vagyunk mi exek, akkor lennénk exek, ha a papír be lenne adva, és elváltunk volna. Én nagyon-nagyon bízom abban, hogy újra átéljük azt, amit a Nyerő Párosnál, hogy játszunk, közel kerülünk ugyanúgy egymáshoz" - nyilatkozta a műsor kapcsán Joe.
Ezúttal pedig egy romantikus lépésre szánta rá magát, ugyanis a közösségi oldalán üzent a volt párjának a viharos házasságuk kapcsán.
"Igen... voltak és vannak szakításaink! De... akkor is a feleségem. 52 év alatt bátran és büszkén ki merem jelenteni, hogy érte érdemes volt változnom! Nekem Ő a NŐ... a Mindenség ! Igaz, hogy egy pitbullal élek együtt, de ez így van rendjén. Szeretem, mert szerethető... lesi a kívánságaimat és imádom őt mindenben is kiszolgálni! Lehet... hogy ez nem mai kép, de szívből kívánom nektek, hogy merjetek lépni és találjátok meg a boldogságot ebben az életben! Ahogy Cseni mondta, ha valaki 80 évet megél... az egy nagyon szép kor, de a 80 év... az csak 80 nyár!! Hol is tartunk gyerekek? Túlságosan rövid a földi élet ahhoz, hogy játszadozzunk. Sok Boldogságot mindenkinek" - tett szívhez szóló vallomást a hős szerelmes egy közös fotóval.
A korábban a cuccait összepakoló és elköltöző Csenge kommentben ennyit fűzött hozzá a férje bejegyzéséhez: "Kasza Tibi - Hülye vagy zenéje nekünk a tökéletes". Könnyen lehet, hogy a házaspárnak ismét sikerül megoldania a problémáit?
Az Éjjel-nappal Budapestben megismert Varga Miklós Joe és a felesége, Hrovatin Csenge legutoljára tavaly ősszel találtak ismét egymásra. Akkor így fogalmazott a tévés arról, mi a helyzet velük:
"Abszolút jól vagyunk! Volt már arra példa a párkapcsolatunk alatt, hogy valamelyikünk elköltözött, most egy hosszabb szünetet tartottunk, de utólag ezt egyikünk sem bánja. A kibékülésünket megelőzte egy nagyon hosszú, őszinte és mély beszélgetés, amely során mindent tisztáztunk a megismerkedésünktől kezdve. Csenge egy kis pitbull, féltékeny, de én imádom ezt benne" - hangsúlyozta Varga.
Varga Miklós Joe