← Vissza

news.bsdnet.hu

Mihályfi Luca besokallt: új dalában üzen a rosszakaróinak

Bors Online 2026-06-22 12:00
Forró nyár, látványos show és egy igazi odamondós dal – Mihályfi Luca ezúttal nem fogta vissza magát. Az énekesnő új szerzeményével azoknak üzen, akik valaha bántották, kritizálták vagy megpróbálták letörni a lelkesedését. Mihályfi Luca már gőzerővel készül a nyár egyik legfontosabb fellépésére, ahol először adja elő élőben az új dalát. „Június 26-án lesz az AstroFest, ahol a Plázson fellépek, ami egy nagyon nagyívű produkció lesz. Táncolni fogok, lesznek táncos lányok is a színpadon, és az egésznek egy kicsit Britney Spears-hangulata lesz. Itt fogom előadni először élőben ezt a dalt, ami előtte már megjelenik majd” – mesélte izgatottan a Borsnak. A dalban ráadásul nem egyedül hallhatjuk: duettpartnere Belano lesz. „Nagyon jó volt vele dolgozni, szerintem egy igazi aranyember és elképesztően tehetséges. Amikor megkértem, hogy legyen a dal duettpartnere, azonnal igent mondott.” Az új számban Mihályfi Luca ezúttal azoknak üzen, akik valaha megbántották . Az énekesnő elárulta, hogy a dal témáját saját tapasztalatai ihlették. „Valóban egyfajta visszaszólás azoknak az embereknek, akik valaha rosszat akartak nekem, csúnyán kritizáltak vagy bármilyen módon bántottak. Szerintem minden zenész életében eljön az a pillanat, amikor ír egy ilyen dalt” – mondta Luca. „Én most nagyon elégedett vagyok az életemmel, szeretem, amit csinálok, de tudom, hogy vannak olyan emberek, akiknek ez nagyon fájdalmas lehet. Szomorú belegondolni, hogy valaki arra szán időt, hogy másokat bántson ahelyett, hogy a saját életével foglalkozna.” Szerencsére őt már nem tudják megtörni a rosszindulatú kommentek . Az énekesnő úgy véli, még az is jó jel, ha megosztja az embereket . „Szerintem az jó, ha valakiről többféle vélemény létezik, mert az azt jelenti, hogy van egyénisége, nem egy szürke kisegér. Főleg a művészeknél nagyon fontos, hogy merjék felvállalni önmagukat.”
Eredeti cikk megtekintése →