← Vissza

news.bsdnet.hu

Rosszul lett Rod Stewart, a stáb segített neki lélegezni a színpadnál

Mediapiac 2026-06-22 11:55
Rosszul lett a színpadon Rod Stewart. Egy Utah állambeli koncerten a stábja segítségére szorult, oxigénpalackot kellett használnia, s csak ezután tudta befejezni a fellépését. Rosszullét tört rá a 81 éves énekesre utahi koncertje közben. Rod Stewart kis híján elájult a színpadon West Valley City-ben, ezért a stáb tagjainak kellett beavatkozni: oxigénpalackot adtak a sztárnak, aki a színpadon támaszkodva szedte össze magát, majd széken ülve tudta befejezni a koncertet – adta hírül a szeretlekmagyarorszag.hu . Az esetről videó is készült, amely a TMZ portál birtokába került. A zenész rövid szünet után folytatta fellépését, s bár viccelődött, azért elismerte, hogy az imént majdnem elájult. A TMZ szerint a utahi koncertet egy nagyjából 1300 méteres tengerszint feletti magasságban rendezték meg. Rod Stewart a tervek szerint folytatja koncert-körútját, legközelebb augusztus 15-én Kansas City-ben lép fel. Az elmúlt időszakban azonban több fellépését is kénytelen volt lemondani vagy későbbre halasztani. Június elején orvosa pihenőre küldte egy influenzát követően. Rod Stewart lemondta vagy elhalasztotta több nevadai és kaliforniai koncertjét is, ami miatt nagyon sajnálkozott. Jelezte, hogy bár jobban van, a hangja nem állt helyre, így nem léphet fel. Ezt megelőzően azonban vírusfertőzés miatt is mondott már le fellépést. A legendás énekes korábban beszélt tervéről, miszerint a jövőben a rockturnék helyett egyéb zenei stílusokra koncentrálna, amellyel arra is utalt, hogy nagyobb koncertkörutakat már kevésbé vállalna. Kifejtette, hogy bár jól van egészségileg, azért azzal is tisztában van, hogy mennyi idős – írta meg a szeretlekmagyarorszag.hu. Már járni is alig bír Phil Collins, de III. Károlyra nem mondott nemet
Eredeti cikk megtekintése →